Różowe ściany - jakie firany będą najlepiej pasować?

Różowe ściany – jakie firany będą najlepiej pasować?

Różowy kolor jest od kilku sezonów bardzo modny. Pojawia się nie tylko na ubraniach – coraz częściej gości również we wnętrzach. Róż ma bardzo wiele odcieni i świetnie prezentuje się w różnych pomieszczeniach. Wbrew pozorom różowe ściany sprawdzą się nie tylko w pokoju małej dziewczynki. Różowe ściany pasują do wnętrz w stylu angielskim, romantycznym, skandynawskim. Może on występować w towarzystwie wielu barw. W jakim kolorze wybrać firany i tkaniny zasłonowe, aby dekoracja okna w pokoju z różowymi ścianami była naprawdę efektowna?

Czy pudrowe ściany plus szare firany to dobre połączenie?

Pudrowy róż to jeden z najmodniejszych odcieni różu. Na ścianach spotyka się go coraz częściej. Wiele wskazuje na to, że pudrowo-różowe ściany mogą zastąpić popularne od kilku lat szarości. Pudrowy róż jest przyjemny w odbiorze, doskonale wygląda w każdym pomieszczeniu niezależnie od jego przeznaczenia. Bardzo spójny i harmonijny duet ściany w kolorze pudrowego różu stworzą z szarościami. W aranżacji można wykorzystać wszystkie odcienie szarości – zarówno te ciemne, jak i bardzo jasne. Szarości można powtórzyć na poduszkach dekoracyjnych i dywanie.

Czy połączenie różu z kolorem morskim i turkusowym to dobry wybór?

Różowy kolor doskonale wygląda nie tylko w towarzystwie stonowanych, neutralnych szarości. Do odcienia różanego, który jest najbardziej kojarzony z różowym kolorem, świetnie pasują również mocne barwy. Doskonale różany róż będzie czuł się w towarzystwie koloru turkusowego oraz morskiego. Takie połączenie będzie bardzo wyraziste i energetyczne. Warto więc wprowadzić w niewielkiej ilości dodatki w kolorze bieli czy jasnych odcieni szarości. Dodatki te sprawią, że ściany w kolorze różnego różu w połączeniu z morskimi czy turkusowymi firanami staną się mniej wyraziste.

Róż plus złoto – czy to dobre połączenie?

Bardzo dobrą parą jest róż i złoto. Złoty kolor szczególnie dobrze komponuje się ze ścianami w kolorze pudrowego różu. Złoty kolor w połączeniu z pudrowym różem świetnie pasuje do wnętrz urządzonych w stylu glamour. Złote elementy mogą pojawić się na firanach i zasłonach. Pasujące do pudrowo-różowych ścian zasłony i firany ze złotymi elementami znajdziesz bez problemu w naszym sklepie online – firany Kraków. Złoty kolor dodatkowo może pojawić się na dekoracyjnych poduszkach, ramkach na zdjęcia czy na stoliku kawowym.

Różowe ściany i zieleń – czy warto zdecydować się na taki zestaw?

Duet różowe ściany i zielone firany doskonale sprawdza się w bardzo różnych wnętrzach. Połączenie to jest naprawdę wyjątkowo trafione. To świetna propozycja dla osób, które odczuwają znużenie minimalistycznie urządzonymi wnętrzami, w którym króluje zimna, sterylna biel. Do pokoju z różowymi ścianami pasować będą nie tylko gładkie, monochromatyczne zielone firany. Z powodzeniem można postawić na wzorzyste. Zasłony w liście będącej na topie monstery to naprawdę strzał w dziesiątkę. Również znajdziesz je w naszym sklepie.

Na ściany w kolorze jasnego czy różanego różu decyduje się coraz więcej osób. Na różowe kolory malowane są już nie tylko pokoje małych dziewczynek. Różowe ściany pojawiają się w salonach, sypialniach, a nawet w pokojach biurowych. Do różowych ścian pasują firany w wielu atrakcyjnych kolorach.

PEŁNA OFERTA <— Krakowskie Karnisze