Firany Kraków

Firany Kraków – chcemy z wielką chęcią zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą dotyczącą firan, które można zakupić w naszym sklepie stacjonarnym w Krakowie (na Ruczaju). Nasza sklep proponuje produkty wyłącznie najwyższej jakości. Znajdziecie tu Państwo różne wzory oraz kolory firan i zasłon dostępnych już od 40 cm (tzw. zazdrostki) do 300 cm wysokości.

Oferujemy firany:

 • woalowe haftowane,
 • woalowe gładkie,
 • z organtyny gładkie,
 • haftowane,
 • żakardowe,
 • z gipury,
 • makarony itp.

Obecnie na promocji firan posiadamy

 • woal gładki z ołowianką o wysokości 300 cm
 • woal kreszowany (tzn. pomięty)
 • oraz różnego rodzaju organtyny 300 cm
 • Makarony – spagetti za 300 cm szerokości ( wysokość 250-300 cm)

Naszym atutem jest fakt, że szyjemy według życzenia klienta. Wykonujemy różnego rodzaju szycia na taśmach, szelkach, przelotkach, na tunel itp. Do upięć firan proponujemy magnesy, szyjemy szarfy, ozdobne kwiaty zwierzątka itp. Zaopatrując się u nas w firany zyskujesz pewność ciekawych i oryginalnych wzorów w konkurencyjnej cenie.

Sitakowana firanka Kraków

Wszystkie oferowane przez nas w sprzedaży materiały są najwyższej jakości. Dzięki temu kupując w naszym sklepie zyskujecie Państwo pewność, że będą one zdobić Wasze okna przez długi czas.

Firany z gipiurami

Szczególnie polecamy przepiękne i cieszące się obecnie dużą renomą firanki z gipiurami. Są to firany, które przeplatane są pasami pięknych gipiur. Nabyć je można za pomocą naszej strony internetowej. Oferujemy fachowe doradztwo w domu każdego klienta, w tym pomiary okien, dobór karniszy, firan, zasłon i rolet. Ponadto oferujemy szycie rolet rzymskich na wymiar oraz plisy i rolety rzymskie do  okien dachowych i kolankowych.

Firany Kraków-Ruczaj

Dbamy o każdy szczegół i troszczymy się o zadowolenie naszych klientów. Zaspokoimy nawet najbardziej wybredne gusta. Jesteśmy przekonani, że u nas znajdą Państwo wszystko to, co potrzebne, aby pięknie i wyjątkowo zaaranżować swoje okno, udekorować stół i krzesła czy też zmysłowo ozdobić sypialnię. Idąc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy co więcej możliwość dostosowania poszczególnych produktów do indywidualnych potrzeb i wymagań. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Siedziba Naszego sklepu znajduje się w Krakowie przy ulicy Miłkowskiego 21/U9. Do siedziby sklepu można dojechać samochodem lub autobusem. Decydując się na transport publiczny najlepiej zdecydować się na autobus liniami: 106, 136 lub 194. Przystanek, na którym należy wysiąść to „Rostworowskiego”. Następnie trzeba przejść koło 500 metrów. Sklep jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 19:00 i w sobotę od 10:00 do 14:00. Można się z nami również pod numerami telefonów: +48 502 116 563 i +48 799 101 963 lub drogą mailową: e.stryszowska@onet.pl oraz sklepswiatfiran@onet.eu.

Najczęściej zadawane pytania odnośnie firan - FAQ

Pojęcie modnych firanek jest uzależnione od stylu wnętrza do którego chcemy kupić firany.

Obecnie panuje moda na surowe skandynawskie wnętrza. Do takich wnętrz najlepiej pasują minimalistyczne surowe tkaniny np. etamina. W tej kwestii mamy dużą dowolność i trzeba kierować się takimi parametrami jak: naświetlenie pomieszczenia oraz widokiem przez okna. Firany które są przeźroczyste wpuszczają dużo światła lecz nie zabezpieczą nas przed wścibskimi sąsiadami. Dlatego warto się zastanowić i skonsultować swój wybór.

Wybór firan jest kwestią indywidualną, lecz przyjęło się ze gładkie tkaniny pasują do wszystkiego, natomiast tkaniny z wzorami do wnętrz bardziej stylowych czy rustykalnych. Należy także pamiętać ze jeśli zasłony mamy już w jakimś określonym wzorze to niekoniecznie będą pasowały firany z innym ornamentem.

Kiedy planujemy aby w danym popieszczeniu zastosować roletę rzymską i firany to powinny być one uszyte z tego samego rodzaju materiału. Podobnie rzecz się ma jeśli stosujemy zasłony + roleta ma być zasłaniająca z materiału zasłonowego.

W nowoczesnych salonach górują tkaniny gładkie i nie koniecznie białe czy kremowe. Wszystko zależy od kolorystyki danego wnętrza. Także rodzaj upięcia firan jest dość istotny i najczęściej są stosowane upięcia o regularnej formie.

Wycena szycia firany na zamówienie jest każdorazowo przeliczana. Cena jest uzależniona od ilości metrów szycia oraz sposobu . Każdy 1 mb szycia = 6 zł.

Czas realizacji zamówienia to około 2 tyg. Może się on wydłużyć ze względu na czas zamówienia tkanin których chwilowo może braknąć.

Jest możliwość zamówienia próbek tkanin , tzn można zakupić np. 10 cm tkaniny. Niestety nie wszystkich gdyż nie wszystkie mamy na stanie.

Woal to jeden z najtańszych materiałów. Woale różnią się cena, a co za tym idzie także jakością . Dobrej klasy woal się nie gniecie i taki należy wybrać.

© Copyright 2020 | Świat Firan i Zasłon