Zasłony Kraków

Zasłony Kraków – chcemy z wielką przyjemnością przedstawić Państwu naszą bogatą ofertę handlową dotyczącą zasłon, które można nabyć w naszym sklepie w Krakowie Ruczaju. Zasłony to bardzo ważny element wystroju wszelkiego wnętrza w każdym domu. Jakość i różnorodność naszych produktów jakie Państwu oferujemy gwarantuje idealne dopasowanie do właściwie każdego wnętrza. Nasza firma proponuje Państwu gotowe zasłony lub jedynie tkaniny na zasłony przeznaczone do szycia. Wszystko w zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań. Pośród naszej szerokiej gamy produktów znajdują się zasłony zarówno do salonu jak i sypialni a także i innych pomieszczeń. Wszystkie z nich wyróżniają się bogactwem kolorów, wzorów czy również tkanin z jakich zostały uszyte.

Jakość krakowskich zasłon

Za każdym razem staramy się dokładać wszelkich starań, aby wszystkie oferowane przez nas produkty zawsze były najwyższej jakości. Ponadto staramy się stale podążać za najnowszymi trendami w dziedzinie wystroju i dekoracji wnętrz. Naszym klientom oferujemy różnokolorowe materiały zasłonowe, ciężkie story a także lekkie woale i organtyny. W tej chwili posiadamy w promocji kolorową organtynę o wysokości 3 m. Do tego posiadamy grubszą zasłonówkę. Wszystkie zasłony, które szyjemy wykonujemy na taśmie, szelkach oraz przelotkach. Do wszelkich upięć proponujemy naszym klientom sznury, zapinki metalowe, drewniane i plastikowe. Ponadto zajmujemy się szyciem różnego rodzaju szarf i kwiatów.

Zasłony Kraków

Zasłony jakie posiadamy w sprzedaży można wykorzystać wieszając je zarówno w mieszkaniach prywatnych a także w miejscach użyteczności publicznej. Nasze propozycje nadają się do zawieszania w takich miejscach jak: różnego typu restauracje, bary, sale konferencyjne, domy weselne, różne biura czy korytarze hotelowe. Dzięki temu, ze oferujemy możliwość dużego wyboru kolorystyki to można dopasować je do każdego wystroju. Do naszych zasłon oferujemy również bardzo duży wybór dodatków. Na tle innych istniejących na rynku firm wyróżnia nas uczciwość, rzetelność i profesjonalizm na każdym etapie prowadzonej przez nas działalności. Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Nasz sklep znajduje się na ulicy Miłkowskiego 21 w Krakowie. Do sklepu możesz dotrzeć samochodem lub jednym ze środków transportu publicznego (autobus, brak linii tramwajowej). Decydując się na najkrótszą drogę należy autobusem linii 106, 136 lub 194 dojechać i wysiąść na przystanku „Rostworowskiego”. Potem trzeba przejść pieszo około 500 metrów. Sklep jest otwarty przez 5 dni w tygodniu od 10:00 do 19:00, a w soboty od 10:00 do 14:00. Można się również z Nami kontaktować telefonicznie lub mailowo – dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce „Kontakt”.

Zobacz galerię Naszych realizacji - zasłony Kraków

Najczęściej zadawane pytania dotyczące zasłon - FAQ

Koszt uszycia zasłon jest liczony w metrach szycia, gdzie każdy metr szycia to koszt 6 zł. Każdorazowo robimy wycenę szycia. Koszt szycia jest ten sam bez względu na cenę tkaniny. Innymi słowy szycie z drogiego czy taniego materiału kosztuje tyle samo.

Aby dobrze i mądrze wybrać zasłony, należy ustalić jaki rodzaj materiału będzie odpowiedni, a następnie dobrać kolor który będzie idealny do danego wnętrza. W tym celu polecamy wypożyczenie próbnika wybranych tkanin aby dobrze dopasować kolor i odcień. Robienie zdjęć nie jest dobrym pomysłem gdyż ekran przekłamuje kolory, ponadto w innym oświetleniu kolor tez będzie wyglądał zupełnie inaczej. Dlatego najlepiej wybierać tkaninę w danym pomieszczeniu,uwzględniając wszystkie barwy i oświetlenie.

Tkaniny zaciemniające są idealnym  rozwiązaniem dla nasłonecznionych pomieszczeń. Takie tkaniny po pierwsze nawet przy jasnej kolorystyce wspaniale zasłonią nas od natarczywego światła, ale i pięknie się prezentują w każdych warunkach. Mamy w ofercie tkaniny blackout 100% zaciemnienia. Należy jednak pamiętać, że tego rodzaju tkaniny są dość ciężkie i karnisz powinien być  dobrze i stabilnie zamocowany.

Upięcie zasłon jest bezwzględnie związane z wyborem karnisza. Ponadto należy to upięcie dopasować do stylu pomieszczenia. Z cała pewnością bogata oferta taśm marszczących spełni najbardziej wyszukane oczekiwania.

Aby przedłużyć zasłony można odwinąć listwę która często jest dość szeroka u dołu zasłon. Jeśli jednak nie ma takiej możliwości lub listwa to za mało, można dobrać materiał podobny lub pasujący do niego, doszywając odpowiedni kawałek.

Aby podać wymiary istotne jest : podanie dł. karnisza na którym ma wisieć zasłona czy firana, oraz wysokość od żabki lub agrafki.

W przypadku tunelu lub przelotek  dla karnisza rurkowego istotna jest wysokość od góry rurki.

Klient powinien zaznaczyć jaki rodzaj marszczenia ma być.

Czas realizacji zamówienia ok. 2 tygodni.

© Copyright 2020 | Świat Firan i Zasłon