Zasłony Kraków

Zasłony Kraków – chcemy z wielką przyjemnością przedstawić Państwu naszą bogatą ofertę handlową dotyczącą zasłon, które można nabyć w naszym sklepie w Krakowie Ruczaju. Zasłony to bardzo ważny element wystroju wszelkiego wnętrza w każdym domu. Jakość i różnorodność naszych produktów jakie Państwu oferujemy gwarantuje idealne dopasowanie do właściwie każdego wnętrza. Nasza firma proponuje Państwu gotowe zasłony lub jedynie tkaniny na zasłony przeznaczone do szycia. Wszystko w zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań. Pośród naszej szerokiej gamy produktów znajdują się zasłony zarówno do salonu jak i sypialni a także i innych pomieszczeń. Wszystkie z nich wyróżniają się bogactwem kolorów, wzorów czy również tkanin z jakich zostały uszyte.

Jakość zasłon

Za każdym razem staramy się dokładać wszelkich starań, aby wszystkie oferowane przez nas produkty zawsze były najwyższej jakości. Ponadto staramy się stale podążać za najnowszymi trendami w dziedzinie wystroju i dekoracji wnętrz. Naszym klientom oferujemy różnokolorowe materiały zasłonowe, ciężkie story a także lekkie woale i organtyny. W tej chwili posiadamy w promocji kolorową organtynę o wysokości 3 m w cenie 9 zł za metr bieżący. Do tego posiadamy grubszą zasłonówkę w cenach 11, 13 i 15 zł kolejno za metr bieżący. Wszystkie zasłony, które szyjemy wykonujemy na taśmie, szelkach oraz przelotkach. Do wszelkich upięć proponujemy naszym klientom sznury, zapinki metalowe, drewniane i plastikowe. Ponadto zajmujemy się szyciem różnego rodzaju szarf i kwiatów.

Zasłony Kraków

Zasłony jakie posiadamy w sprzedaży można wykorzystać wieszając je zarówno w mieszkaniach prywatnych a także w miejscach użyteczności publicznej. Nasze propozycje nadają się do zawieszania w takich miejscach jak: różnego typu restauracje, bary, sale konferencyjne, domy weselne, różne biura czy korytarze hotelowe. Dzięki temu, ze oferujemy możliwość dużego wyboru kolorystyki to można dopasować je do każdego wystroju. Do naszych zasłon oferujemy również bardzo duży wybór dodatków. Na tle innych istniejących na rynku firm wyróżnia nas uczciwość, rzetelność i profesjonalizm na każdym etapie prowadzonej przez nas działalności. Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, a także do zadawania pytań za pomocą formularza kontaktowego. Oferujemy również rolety w Krakowie.

-->